Bukuri natyrale: E dashura e Sevenit mahnitë pa grim

By

E bukur, sharmante dhe tejet pozitive. Kështu mund të përkufizohet e dashura e Seven Saraqi që në çdo imazh në rrjete sociale, rrezaton një imazh të admirueshëm.

Këtë e ka vulosur sërish përmes disa postimeve në rrjete sociale.

Lorena e cila poashtu jeton në Amerikë ku ka një histori si Miss Idaho Teen e modele.

Por pavarësisht bukurisë,  bukuroshja jo rrallë është vënë në shënjestër të kritikave për grimin e tepruar në imazhet e postuara.

Për t’i ‘mbyllur gojën’ skeptikëve, Lorena ka publikuar një fotografi krejtësisht natyrale.

Imazhi i mëposhtëm flet vetë… /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm