Gold AG publikon bashkëpunimin “Diaspora”

By

Gold AG publikoi një këngë të re – edhe kjo në bashkëpunim.

Reperi erdhi në bashkëpunim me Granit Ismajlin për këngën “Diaspora”.

Kënga u realizua edhe me videoklip dhe ju mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm