Ermal Mamaqi zbulon bisedën private me Elvana Gjatën (FOTO)

By

Ermal Mamaqi ka zbuluar një bisedë private me miken e tij të ngushtë Elvana Gjatën.

Komediani dhe prezantuesi i njohur, hyri në Instagram për të ndarë një foto me ndjekësit e tij të shumtë.

Në të shihet teksa Elvana ka krahasuar Ermalin me qenin e familjes.

Kjo nuk është hera e parë që këta dy bëjnë shaka me njëri-tjetrin publikisht./Prive.al

Artikuj të ngjashëm