Buci e pranon: “Edona është lojtare e mirë”

By

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Buci e ka komentuar lojën e Edonës brenda shtëpisë së “Vëllait të Madh”.

Buci e ka cilësuar Edonën si “lojtare të fortë”, derisa ka thënë se dhuntia e saj për t’i bërë banorët dhe popullin për të qeshur, është ndër arsyet se pse po zgjidhet “konkurrentja favorite”.

“Edona është lojtare e mirë. Din me lujtë, din me na bë me qesh”, ka thënë Buci pos tjerash, teksa banorët e tjerë janë pajtuar me të.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Artikuj të ngjashëm