‘Bonbon’ ka arritur edhe tek Renée: Reagimi i saj tregon më së miri për suksesin e këtij produkti! (FOTO)

By

Super projekti i këngëtares Era Istrefi përpos që pushtoi të gjithë vendet shqipfolëse arriti shumë shpejt të pushtojë edhe botën, e falë tij dhe talentit të saj, Era sot gëzon kontratë me një prej kompanive më të njohura muzikore në botë.

Duket se projekti në fjalë po pëlqehet edhe nga moshat e reja e këtë na e vërteton më së miri mbesa e këngëtares, Renée e cila u pa mjaft e lumtur kur i ati i lëshoi projektin në fjalë.

Fotografitë e mëposhtme tregojnë edhe reagimin e vajzës së vogël e cila familjarisht është e rrethuar me këngëtarë e muzicient mjaft të talentuar. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm