Gold AG: “Fëmijën do ta rris siç thotë feja”

By

Gold Ag së shpejti do të bëhet baba.

Artisti shqiptar e ka konfirmuar lajmin përmes një interviste për Prive duke thënë se ‘fëmijën do ta rris siç udhëzon feja’. Ndër të tjerash, Gold Ag tregoi shumë gjëra për jetën e tij dhe profesionin.

Shumëçka do të kuptoni në videon e plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm