Genc Prelvukaj me një këngë kushtuar Bekim Berishës

By

Kënga e fundit që Genc Prelvukaj publikoi i dedikohet dëshmorit të Kosovës, Bekim Berishës.

“Kjo kenge i dedikohet Bekim Berishes dhe te gjithe ushtareve te rene per clirimin e Kosoves. Jam munduar te transmetoj emocionin me te madh por per vepren e tij fjalet jane te mangeta cdohere”, shkruan Genci.”

Kjo këngë është pjesë e albumit “Gentivs II”, dhe u publikua në Yotube në versionin audio.

Më poshtë mund ta ndiqni të plotë këngën. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm