Arian Çani e nis ‘YFSF’ me tallje ndaj Albërie Hadërgjonajt

By

Anëtari i jurisë së ‘Your face sounds familiar’, Arian Çani e nisi spektaklin e ri me një batutë direkte ndaj Albërie Hadërgjonajt.

Këngëtarja Anxhela Peristeri ishte e para që nisi me imitimet dhe Albëria ishte personazhi të cilin ajo e imitoi në dukje dhe këndim.

Arian Çani nuk e kaloi këtë moment pa një batutë ndaj këngëtares nga Kosova. Ai i tha Anxhelës se e ka pasur të vështirë imitimin e Albëries marrë shkas nga fakti se ajo ka botoks kurse Anxhela jo.

Kjo tallje e Çanit nuk është se u mirëprit nga Alketa që ndoshta në siklet pas përvojës së mirë me këngëtaren në ‘Dance with me’ kalimthi shpejt tentoi të ndërrojë rrjedhën nga batuta e prezantuesit. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm