Në prag pranvere, ju prezantojmë me kombinime veshjesh të inspiruara nga Liberta

By

Na ndajnë edhe pak javë nga fillimi i pranverës, që duket se na zgjon edhe shpirtërisht.

Të gjitha rrobat që veshëm gjatë dimrit, shpeshherë i largojmë nga dollapët tonë, për të liruar vend për veshjet më të lehta dhe lozonjare fiks për stinën.

Liberta, gjatë ditës publikoi një video në llogarinë e saj në Instagram, duke na prezantuar katër kombinime veshjesh të përditshme, që do ju inspirojnë për ditët me diell.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Liberta Spahiu (@libertaspahiu)

Në anën tjetër, po qe se stili i moderatores është ai që ju pëlqen, Liberta ka nisur shitjen e rrobave të dollapit të saj.

Natyrisht që aty do gjeni diçka që do doni patjetër, për shumë brende të njohura me çmim të volitshëm. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm