Eneda Tarifa i rikthehet ekranit si moderatore

By

Këngëtarja shumë e dashur, Eneda Tarifa po i rikthehet ekranit, e kësaj here në cilësinë e moderatores.

Ajo po rikthehet në emisionin që e deshi fort, dhe bëhet fjalë për emisionin e humorit, “Portokalli”.

Të gjitha detajet mund t’i zbuloni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm