Gold Ag dhe bashkëshortja e tij ‘arratisen’ në këtë destinacion

By

Ndonëse me shpërthimin e pandemisë në vendin tonë, shumë evente u anuluan – por për artistë si Gold AG, nuk ishte pushim sepse ai vazhdoi punën në projektet e tij.

E tani është koha për pak pushime romantike me bashkëshorten e tij.

Të sapo martuarit u arratisën drejt jugut piktoresk të Shqipërisë, dhe këtë e bëri të ditur Gold AG me anë të disa postimeve në llogarinë e tij në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm