Ky është artisti i radhës që u vaksinua sot

By

Vaksinimi i artistëve shqiptarë po vazhdon masimivisht në Kosovë.

Në mesin e shumë të famshmëve që janë imunizuar kundër virusit dhe e kanë bërë publike, është dhe artisti Nushi.

Ai në InstaStory, publikoi një video nga Qendra e Vaksinimit.

“Perhaj na koft e dyta” shkroi ai në mbishkrimin e videos. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm