Rita Ora, personaliteti më  i mirë televiziv në Britani?!

By

Të martën është mbajtur ndarja e çmimeve ‘Glamour’ ku e ftuar ishte edhe këngëtarja shqiptare Rita Ora.

Rita fitoi çmimin si personaliteti më i mirë në televizion duke iu referuar punës disa mujore si pjesë e jurisë së ‘The Voice’.

Ora nuk e mori çmimin në studio, pasiqë shqiptarja gjindej në Azi pasi ishte e angazhuar atje me punë.

‘Poision’ e Ritës u lançua të mërkurën dhe po pëlqehet nga adhuruesit e muzikës së saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm