Nuk po zgjedhim dot! Kush më e bukur, Angela Martini apo pamja prapa saj?

By

Ka një bukuri të rrallë, krejt natyrale dhe shtatselvi.

Modelja e famshme shqiptare Angela Martini është e bekuar me pamjen që ka dhe ajo, e ka shfrytëzuar maksimalisht bukurinë e saj duke u shndërruar në një modele dhe një grua të suksesshme në biznes.

Martini që u martua gjatë vitit të kaluar në Las Vegas me të dashurin prej kohësh Dragos Savulescu, nuk po i mbaron dot pushimet dhe po endet sa në një vend bregdetar në tjetrin.

Në Positano të Italisë, modelja ka pozuar në rroba banje në një vend i cili ka një pamje mahnitëse por ne s’po vendosim dot, është më e bukur pamja prapa saj apo vet Angela Martini që ka ekzposuar linjat dhe këmbët e tonifiuara? /Prive.al

View this post on Instagram

Amazing place 🧚‍♀️

A post shared by Angela Martini 🌙 (@angela_martini) on

Artikuj të ngjashëm