Gold AG befasohet për ditëlindje: Feston me tortë në Wazzup (VIDEO)

By

Dita e sotme është pak më e veçantë në kalendar për reperin Arian Agushi.

Fiks këtë ditë 31 vite më parë ai erdhi në jetë.

E ditëlindjen, të cilën ai nuk preferon ta shoqërojë me ndonjë festë të theksuar, nuk mbeti pa e shënuar në emisionin Wazzup.

Në një intervistë me Enur Pakashticën, stafi i emisionit Wazzup përgatiti për Goldin një tortë simbolike e cila erdhi në mes të intervistës me reperin.

Ndiqni momentin dhe gjithë bisedën përmes videos së mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm