Publikohet projekti i Venesa Doçit për tregun turk (VIDEO)

By

Venesa Doçi ka publikuar këngën e paralajmëruar për tregun turk që titullohet ‘Cok Kotuymussun’.

Ky projekt muzikor dhe të tjerët në vazhdim do të publikohen në kanalin më të njohur turk Netd Muzzik me mbi 14 milionë abonentë.

Përgjatë këtij rrugëtimi, Venesa e cila është motra e Aida Doçit, shpreson t’i bëjë krenarë shqiptarët duke mos harruar asnjëherë rrënjët.

Më poshtë mund ta shihni projektin dhe të jepni vlerësimin tuaj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm