Gjoni rikthehet – sonte spektakël me të papritura që do ju lënë gojëhapur (VIDEO)

By

Gjon Karrica rikthehet sonte në Big Brother VIP Kosova, por jo si banor.

Pas problemeve shëndetësore, Lugati vjen sonte në Prime për t’i vënë pikat mbi i.

Poashtu, duke filluar nga ora 21:00 ju pret një spektakël me të papritura që do ju lënë gojëhapur.

Mos e ndryshoni kanalin, qëndroni me Klan Kosova dhe Art Motion për të ndjekur gjithë çka ndodhi këto ditë dhe më tepër.

Artikuj të ngjashëm