Karrigen e opinionistes në BBVK e zë Anita Haradinaj

By

Në Prime të së hënës, pas më shumë se një muaji pjesë e studios së BBVK, Afërdita Paqarada njoftoi live se ajo është nata e fundit e saj në cilësinë e opinionistës në këtë format gjigant.

“Per arsye personale une I dhash fund kesaj pervoje jashtezakonisht interesante dhe shume intensive. Po dal prej ketij projekti me nje pervoje ndryshe , me te veqante sepse kam ndertu nje raport te ngushte virtual me njerez pozitiv qe ne realitet nuk i kam njoft. ( nysat e shtepis)”, deklaroi Paqarada ndër të tjerash.

Tani konfirmohet se karrigen e opinionistes do ta zë Anita Haradinaj që i bashkohet formatit që nga sonte. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm