Gjithçka gati: Nesër publikohet kënga e re e Besart Halimit në duet me Armend Shabanin

By

E enjtja është rezervuar për publikimin e këngës së re të Besart Halimit në bashkëpunim me Armend Shabanin.

Projekti i shoqëruar me videoklip titullohet ‘Shko’ dhe tashmë mund ta shihni një pjesë të shkurtër të klipit të publikuar në rrjetet sociale.

Ju kujtojmë që Besart Halimi shpalosi shumë gjëra të shtunën që kaloi në Prive dhe nëse nuk e keni parë ua sjellim sërish storjen e cila përmban të rejat e këngëtarit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm