Prive sjell pamje nga prapaskenat e klipit të Loredanës me Mero (FOTO)

By

Si shpesh herë, dje kemi zbuluar për ju që Loredana po bashkëpunon me reperin turko-gjerman Mero, për këngën e re.

Pas lajmit, dyshja dolën me foto duke e konfirmuar duetin i cili vjen së shpejti.

Më poshtë ju sjellim disa fotografi nga prapaskenat e klipi i cili po xhirohet në Zvicër dhe që është gati për të përfunduar.

Ky është bashkëpunimi i parë mes këtyre dy artistëve shumë të njohur në Gjermani./Prive.al

Artikuj të ngjashëm