Për herë të parë pas përleshjes me Cardi B flet Nicki Minaj: U turpërova nga ajo ngjarje

By

Nicki Minaj ka folur haptazi për herë të parë për përleshjen e saj me reperen Cardi B, që ndodhi në javën e modës në New York gjatë javës së kaluar.

“Gjatë asaj mbrëmje isha pjesë e diçkaje shumë turpëruese”, ka thënë reperja 35 vjeçare gjatë një interviste në Beats 1 Queen.

Image result for cardi b and nicki minaj

Nicki po ashtu iu është adresuar deklarimeve se ajo ka bërë deklarata poshtëruese për vajzën e vogël të Cardi B, Kulture.

“Janë të gjitha gënjeshtra”, ka thënë Nicki. “Nuk do e përqeshja asnjëherë fëmijën e dikujt dhe nuk do e përqeshja dikë për mënyrën e prindërimit”, ka thënë Nicki, duke shtuar edhe njëherë se ishte ndjerë shumë e turpëruar për atë që kishte ndodhur. /Prive.al

 cardi b leaves party with bump on her head 024143877

 

Artikuj të ngjashëm