Fotografitë më të bukura: Dhurata Dora takon fansen me sindrom Down (FOTO)

By

Dhurata Dora adhurohet nga qindra vajza të vogla, por njërën nga fanset e saja e ka më përzemër.

Këngëtarja e famshme kosovare, e cila i do shumë adhuruesit e saj dhe këtë e ka dëshmuar edhe me takimin që mbajti me ta ën fillim të këtij viti, ka takuar sot një fanse tejet speciale.

Dora ka publikuar në profilin e saj në Instagram disa fotografi me një vogëlushe me Sindrom Down, me të cilën ka realizuar disa imazhe shumë të bukura. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm