Një nuse si Remzie Osmani ?! (FOTO)

By

Këngëtarja shumë e dashur e muzikës popullore Remzie Osmani njihet për stilin dhe zërin e saj të veçantë e që e ka mbajtur atë për shumë gjatë në skenë.

Vitet kalojnë por ajo mbetet prapë njëra prej artisteve e bilbilave kryesorë e që është mjaft e kërkuar për mbrëmje muzikore e dasma.

Por si është dukur ajo 20 vjet më parë ?

Prive.al ka siguruar një foto ku artistja shihet me veshje tradicionale të nusërisë e ku shkëlqen me bukurinë gjë që e posedon sot e kësaj dite edhe pse kanë kaluar mbi dy dekada.

Kujtojmë se në të tashmen, projekti i saj i fundit ishte “Fale dashurinë” e që u pritë mjaft mirë nga publiku./Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm