Forma të hatashme: Tuna tregon rezultatet e palestrës pas lindjes (FOTO)

By

U bë nënë një vit më parë dhe gjatë kohës sa pauzoi nga paraqitjet publike, ajo ka punuar fort që t’i rikthejë format.

Këngëtarja Tuna Sejdiu, ka bërë maksimumin që të vijë në formë duke larguar kilogramët e tepërt e madhe duke ndërtuar edhe muskuj.

Ajo ka publikuar një fotografi në Instagram, ku shihet duke bërë pompa pranë një fontane në një ambient të mbyllur dhe duket shumë në formë.

Siç ka raportuar Prive javë më parë, këngëtarja po përgatitet të bëjë një rikthim bombastik në skenën muzikore shqiptare së shpejti. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm