Raporte të krisura? Urimi i Prince Harry për ditëlindjen e vëllait lë shumë për të dëshiruar

By

Sot Princi William shënon ditëlindjen e 37-të  dhe  fansat mbretërorë po urojnë Dukën e Kembrixhit, ata gjithashtu po ngrenë vetullat tek vëllai më i vogël i mbretit të ardhshëm dhe gruaja e tij.

Të premten, llogaria e Instagram, William dhe Kate, kensingtonroyal, postoi, “Faleminderit të gjithëve për urimet tuaja të bukura në ditëlindjen e Dukës së Kembrixhit!” Po në këtë postim Harry dhe Meghan Markle, sussexroyal, komentuan: “Gëzuar ditëlindjen e Dukës së Kembrixhit!” Është e paqartë se kush e ka shkruar në të vërtetë komentin.

Ndërkohë që mesazhi ishte i thjeshtë dhe deri në atë pikë, sa fansat theksuan se urimi ishte shumë i ftohtë duke thënë . “Urim shumë i ftohtë se jo personal!”

Të tjerët pyetën pse llogaria e Sussex nuk kishte theksuar ditëlindjen e Williamit me një postim individual në faqen e saj në vend të një komenti. Në fund të fundit, llogaria e Instagram-it e Mbretëreshës Elizabeth II e kishte bërë atë për William, ndërsa llogaria e Harry dhe Meghan uroi ditëlindjen e Princi Philip me një postim individual më parë këtë muaj.

Burimi: Enews.com

Artikuj të ngjashëm