Gjiko e Skerdi sjellin “Bella Coca” (VIDEO)

By

Po vazhdojnë të publikohen këngët e Gjikos nga albumi i tij “Energjiko”.

Sot është lëshuar “Bella Coca” në bashkëpunim me Skerdin, e cila veç ka nisur të pëlqehet.

Kjo nuk është hera e parë që të dy artistët janë bërë bashkë për një këngë, kujtojmë “Faje” që ishte mega-hiti i verës së kaluar, dhe Messi e Pablo bashkë me Ledrin e Lumin.

“Bella Coca” e keni në youtube dhe mund ta dëgjoni të plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm