Kush e fitoi të drejtën për të garuar në fituesin e muajit në “E ke yllin”?

By

“E ke yllin” këtë javë sjell betejën e dytë mes fituesëve të javës për të zgjedhur atë muajit.

Këtë javë, votimi është i hapur mes Fatlinda Beqiri, FTS, Taulant Sllamnikut dhe Ermira Kastratit.

Taulanti ishte edhe fitues i kësaj jave, kështu fitoi të drejtën për garën e muajit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm