Gigi Hadid si rrallë herë ndan një foto të vajzës në ditëlindjen e saj

By

Gigi Hadid ka dhënë një pamje shumë të veçantë brenda jetës së saj me vajzën e saj dhe të ish të dashurit Zayn Malik, Khai, për ditëlindjen e tretë të Khai.

Modelja 28-vjeçare ndau një karusel fotosh nga e gjithë jeta e Khai-t, duke përfshirë fotot e fundit të festës së saj të ditëlindjes me temë Frozen.

Hadid kohët e fundit foli për mënyrën se si e kalon kohën në Nju Jork me Khai gjatë një interviste në W. “Ne bëhemi gati së bashku,” tha Hadid. “Ajo më shikon duke bërë gjërat e mia. “Ajo do të lajë dhëmbët me mua dhe tani ajo dëshiron të vendosë një krem ​​hidratues, i cili është shumë i lezetshëm.”

“Ajo me të vërtetë më bën të qesh,” tha Hadid për Khai. “Ne kërcejmë dhe kërcejmë gjithë ditën dhe flasim shumë. Ajo është pothuajse 3 vjeç dhe është një gjeni, nëse e them vetë.

Malik foli edhe për Khai këtë verë. Këngëtari renditi tiparet e personalitetit që ndajnë gjatë intervistës së tij Call Her Daddy. “Unë mendoj se ajo është qesharake.”tha ai. “Po, asaj i pëlqen të bëjë pak shaka dhe gjëra të tilla dhe të qeshë shumë. Gjithashtu i pëlqen të lexojë, gjë që mendoj se ajo e ka marrë patjetër nga unë. “Ajo thjesht ka një afinitet për fjalët, sikur kujton gjithçka.” /Prive.al

Artikuj të ngjashëm