Mozzik paralajmëron një surprizë në projektin që do të publikohet

By

Para disa javësh ai paralajmëroi se më në fund po punon në një projekt i cili do të jetë i tëri në gjuhën gjermane.

“Auf Wiedersehen”, titullohet projekti i ri i cili parashihet të publikohet me datë 14 shkurt – që i bie të jetë dita e të dashuruarve.

Mirëpo kjo nuk është e gjitha! Projekti do të publikohet në orët e para të mesnatës, në ora 00:00, dhe përbrenda ka një tjetër surprizë për dëgjuesit e tij.

Projekti i cili do të jetë i tëri në gjuhën gjermane (i pari ky për reperin), do te ketë edhe një surprizë në gjuhën shqipe.

Se cka ka përgatitur reperi për fansat e tij, mbetet të shihet deri në momentin e publikimit. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm