E FUNDIT: Egzona e Albatriti bëhen prindër

By

Këngëtari Albatrit Muqiqi dhe gruaja e tij Egzona Brahimaj, janë bërë prindër në orët e para të së hënës.

Ata janë gëzuar me lindjen e një vajze të cilën e kanë pagëzuar me emrin Amelia.

Fotografinë e parë të bebes e ka bërë publike Albatriti në profilin e tij në Instagram, ku shkruan se falënderimi i takon zotit.

Mirë se erdhe ne jete vajza jonë Amelia ❤️?? falenderimi i takon Allahut . @egzona_brahimaj_muqiqi

A post shared by A L B A T R I T ? M U Q I Q I? (@albatritmuqiqi) on

Artikuj të ngjashëm