Getoar Selimi humb personin e dashur

By

Getoar Selimi ka humbur një person shumë të dashur.

Vëllai i tij, Liberiani ka njoftuar në rrjete sociale se ka ndërruar jetë halla e tyre.

“Me dhimbje dhe pikellim njoftojm se sot nderroj jete Halla jone. Varrimi i te ndjeres behet sot me dreke ne varrezat ne Arrberi (Dragodan)”, ka shkruar ai.

Ngushëllime familjes./Prive.al

Artikuj të ngjashëm