Kush nga reperët e ka ‘lodhur’ më shumë Meriton Mjekiqin? (VIDEO)

By

Drejtuesi i emisionit “Gjoni Black”, Meriton Mjekiqi, ka treguar në rubrikën “Haje ose Thuaje” në NIN në Klan Kosova, se kush nga reperët e ka lodhur më shumë.

Përveç kësaj, ai u pyet rreth të dashurave të tij në estradë dhe shumë më tepeër.

Ndiqni videon më poshtë për të kuptuar përgjigjet./Prive.al

Artikuj të ngjashëm