Urimi i ëmbël i Dagz për Einxhel

By

Einxhel Shkira sot feston ditëlindjen!

Moderatorja Einxhel sot mbush plot 33 pranvera.

Sigurisht, një urim publik nga partneri i saj Dj Dagz nuk kishte se si të mungonte, në këtë datë të shënuar për të.

Kjo ditëlindje është edhe më e veçantë për Einxhel pasi ajo është në pritje të ëmbël dhe së shpejti do të bëhet nënë për të parën herë.

Shumë urime! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm