Sam Smith hedh poshtë thashethemet për ndarje, fotografohet duke u puthur me të dashurin e tij

By

Sam Smith dëshmoi se marrëdhënia e tij po ecën mirë teksa u pa me të dashurin e tij stilist Christian Cowan të mërkurën.

Këngëtari, puthi partnerin e tij teksa dolën së bashku në New York City – duke shuar thashethemet se ata ishin ndarë.

Kishte frikë për romancën gjatë Krishtlindjeve mes pretendimeve se Sam ishte regjistruar në aplikacionin e takimeve për të famshmit ‘Raya’ pasi çifti shkoi në rrugë të ndara. Megjithatë, një burim i afërt me Sam menjëherë më pas zbuloi për MailOnline se ata ishin ende bashkë ndërsa vunë në dyshim vërtetësinë e profilit të yllit në ‘Raya’.

Në fillim të janarit, një bashkëpunëtor i ngushtë i Sam tregoi se si lidhja e tyre ishte ende e fortë dhe hodhi poshtë pretendimet se këngëtari kishte qenë aktive në Raya.

Ata i thanë MailOnline: ‘Sam dhe Christian janë ende në një lidhje dhe ata nuk kanë qenë në ‘Raya’.

“Duke pasur parasysh se ekziston një profil për ta që ekziston në aplikacion, tani ekziston frika se dikush po imiton Sam dhe ata do të flasin me ‘Raya’ për këtë”.

Fituesi pesë herë i çmimit Grammy është takuar me Christianin që nga janari i kaluar pas takimit kur stilisti i veshjeve bashkëpunoi me Sam në kostumet për videoklipin e tyre, “I’m Not Here to Make Friends”.

Artikuj të ngjashëm