Getinjo: Për mos suksesin tim, fajet i ka Mozzik (VIDEO)

By

Getinjo ka thënë se për mos suksesin e tij, fajet i ka vëllai Mozzik.

Në një intervistë dhënë për emisionin NIN në Klan Kosova, reperi tha se Mozzik është aktualisht artisti më i kërkuar dhe më i suksesshëm dhe kjo ka bërë që Getinjo ‘të mbetet prapa’.

Në videon e mëposhtme mund ta kuptoni më tutje se çfarë ka thënë Getinjo rreth tij dhe Mozzikut./Prive.al

Artikuj të ngjashëm