Besa Kokëdhima jo vetëm me një këngë të re, por prisni sa të shihni sa seksi po duket

By

Do të publikojë një këngë të re së bashku me klip dhe kjo s’është e tëra.

Si asnjëherë më parë, këngëtarja e shquar për një zë potent dhe stil unik interpretimi, do të paraqitet super seksi.

Ajo ka dhënë ca shenja se si do duket në këngën e re që do publikojë, e cila do quhet “Amor”.

Kokëdhima ka lansuar ca imazhe nga seti i xhirimeve të klipit të ri dhe i dha zjarr Instagramit.

Tejet fit, me abark të sheshtë këngëtarja ka prezantuar format në një palë rroba banje jeshile.

Së fundmi ajo ka qëndruar në Francë, dhe sic duket shteti i njohur për elegancë e finesë, i ka bërë mirë edhe këngëtares që na befasoi me këtë “look”. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/BoB2T3jn0v2/?taken-by=besaofficial

Artikuj të ngjashëm