Fytyra e Afronës tatuazh në krahun e një mashkulli dhe ai nuk është Blero (FOTO)

By

Afrona Dika është surprizuar sot.

Fytyra e saj është bërë tatuazh në krahun e një mashkulli dhe ai nuk është Blero, bashkëshorti  i saj por vëllai.

Këtë e ka treguar vet ajo përmes një fotografie të cilën e ndau me ndjekësit e saj në Instagram.

“Nuk kam fjalë për ta përshkruar këtë”, ka shkruar Afrona poshtë imazhit.

Kujtojmë që Afrona është martuar vitin e kaluar me Bleron pas një kohe të gjatë në lidhje dhe të fejuar./Prive.al

Artikuj të ngjashëm