“Mamacita” – e dëgjuat këngën e re të S4MM? (VIDEO)

By

Reperi i famshëm nga tetova, sapo ka lansuar projektin e tij të ri muzikor.

Kënga e tij e radhës vjen si projekt single, ndërsa është një këngë ritmike tamam për verë.

“Mamacita”, i dedikohet një vajze dhe dashurisë për të, ndërsa ta shohësh S4MM t’i këndojë dashurisë, është diçka tejet simpatike.

Klipi është realizuar buzë detit, ndërsa reperi edhe në klip vrapon pas një vajze të bukur zeshkane. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm