Reperi i famshëm po bëhet baba për herë të parë!

By

Big Sean dhe Jhené Aiko kanë një të vogël në rrugë!

Çifti fitues i çmimeve Grammy janë në pritje të një fëmije së bashku. E! News konfirmoi lajmin.  

Përveç fëmijës që po vjen, Jhené është gjithashtu nëna e vajzës Namiko Love Browner nga një lidhje e mëparshme. 

Lajmi vjen pothuajse dy vjet pasi Big Sean publikoi një këngë të titulluar “Deep Reverence” që i referohej një aborti. Ndërsa ai nuk e përmendi emrin e Xhené në tekst, fansat e interpretuan tekstin se ishte për çiftin.  

“Duhet të jetë një miliarder bazuar në kohën e pushimit që nuk po marr,” thotë ai në skenë. “Ndoshta pse s-t rreth meje çmenden dhe ne humbëm fëmijën.”  

Dyshja performuan së bashku si dyshe nën emrin Twenty88 dhe publikuan një album së bashku vitin kur filluan lidhjen e tyre.

Gjatë një bisede në shkurt 2021 me DJ Khaled, Jhené zbuloi se është baza e fortë që ajo ndan me Big Sean që e bën marrëdhenien e tyre kaq të veçantë. 

Siç shpjegoi ajo, “Miqësia jonë është me të vërtetë e fortë, kështu që e ka bërë marrëdhënien tonë atë që është, vetëm ai themeli i miqve të vërtetë që e njohin me të vërtetë njëri-tjetrin në atë nivel”. 

Artikuj të ngjashëm