Megan Fox, një grua e fejuar! Të gjitha detajet mbi unazën e veçantë dhe super të shtrenjtë

By

Machine Gun Kelly i propozoi Megan Fox-it me një unazë jotradicionale të stilit Toi et Moi të martën.

Machine Gun Kelly and Megan Fox Announce Their Engagement—See Her Stunning  Ring | Vogue

Fox dhe Machine Gun Kelly të dy ndanë lajmin të mërkurën në Instagram. Muzikanti ndau në mënyrë specifike një video ku shfaqej unaza. Unaza me diamant dhe smerald vlerësohet të jetë rreth 300,000 dollarë, tha për FOX Business eksperti dhe stilisti i bizhuterive Mark Broumand.

“Ky stil Toi et Moi ka një pamje shumë unike,” shpjegoi ai. “Diamanti i mrekullueshëm i bardhë dhe smeraldi jeshil plotësojnë me të vërtetë njëri-tjetrin. Dy gurët e çmuar në formë dardhe, një prerje e përjetshme që daton në shekullin e 15-të, janë ekspozuar në një dizajn të boshteve me shumë të ndara me diamante të rrumbullakëta në një shtrat të vendosur në platin. Është moderne, e ndezur dhe elegante.”

“Smeraldi dhe diamanti janë afërsisht 6 karat secila dhe me të vërtetë duken të jenë të cilësisë së lartë, duke kushtuar unazën rreth 300,000 dollarë.”

Muzikanti zgjodhi shiritat magnetikë për unazën, të cilat sipas tij simbolizojnë “dy shirita magnetikë me gjemba”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm