Prive Paparazzi: Butrint Imeri kapet sërish mat (FOTO)

By

Relacioni i tyre cdo ditë krijon lajm në media.

Janë bashkë, janë ndarë, s’kanë qenë kurrë bashkë, janë vetëm miq!

Këto përfliten për Butrint Imerin dhe Kiara Titon, dyshen që se kanë pranuar romancën e tyre ndonjëherë deri sot.

Pak orë më parë krijuan lajm me ndjekjen e njëri-tjetrit në rrjete sociale por kjo s’është e tëra.

Prive.al ka kapur çiftin mat në Prishtinë ditën e sotme, në një lëvizje që thjesht konfirmon se ata janë bashkë.

Më poshtë, fotografia./Prive.al

Artikuj të ngjashëm