Genta Ismajli me këngë ‘ilegale’?! (Video)

By

Këngëtarja Genta Ismajli përpos që publikoi sot në Prive këngën e saj më të re ishte protagoniste në emision.

Genta tregoi që është duke punuar intenzivisht në projektet e reja që do të pasojnë ‘Kishe’.

Një ndër to do të jetë shumë ritmike dhe do të flet për gjëra ilegale u shpreh këngëtarja. Po ashtu artistja tha se do të mungoj dy javë në Kosovë për shkak të një turneu në Europë e Amerikë.

E përpos koncerteve përtej oqeanit, Genta tregoi se do të vizitoj familjen e sidomos mezi pret ta sheh nipin e saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm