MILIONAT E DHURATËS SHKOJNË HUQ!

By

‘A Bombi’ është është një ndër hitet e pasdiskutuara të këngëtares Dhurata Dora.
Brenda pak orëve të lançimit kjo këngë u bë refren në të gjitha radiostacionet e klubet shqiptare.
Mbi 11 milionë shikime ka regjistruar ‘A bombi’ por kjo shkoi huq pasiqë videoklipi është fshirë nga YouTube.
Shkaqet akoma nuk dihen por ka disa arsye që mund shpjegojnë këtë histori.
E para është që klikimet e blera dhe jo reale e penalizojnë këngën në YouTube ose dikush nuk është i kënaqur me sukesin e një këngëtareje të re dhe ka hakuar këtë video.
Shpresojmë që e vërteta të kuptohet shumë shpejt por një gjë është e sigurt ‘A bombin’ nuk e kanë bërë hit klikimet por zëri i Dorës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm