Egzona e Learta në një dasëm: Ja si po duken!

By

Një dasëm ka bërë bashkë fytyra publike sonte.

Albatrit Muqiqi me bashkëshorten dhe Learta Jakupi me Kushtrimin janë dy prej çifteve të ftuar sonte.

E nga ky eveniment, vajzat nuk kanë ngelur pa postuar.

Se si kanë zgjedhur të duken ato sonte, e tregojnë më së miri fotot e mëposhtme. /Prive.al/

Urime te trashegoheni ? Zana&Kujta

A post shared by Albatrit❣Amelia?? (@egzona.muqiqi) on

My only one ?

A post shared by Learta Jakupi (@leartajakupi) on

Artikuj të ngjashëm