Genc Prelvukaj sjell bashkëpunimin me Shaolin Gang dhe Albash Eagle

By

Genc Prelvukaj & Shaolin Gang dhe Albash Eagle ditë më parë kanë lajmëruar bashkëpunimin e tyre.

“Stay”, titullohet kënga e cila tashmë është publikuar në platformën Youtube.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm