Rezarta Shkurta publikon fotografi nga dita e saj më e veçantë!

By

Rrezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha, të hënën kurorëzuan dashurinë e tyre 17 vjeçare me martesë.

Dasma u zhvillua në anije në bregdetin e Vlorës, ku të ftuar ishin shumë miq dhe familjarë të tyre.

Përmes një postimi në Instagram, Rrezarta ndan disa foto nga dita e tyre më e veçantë. /Prive.al

Shikoni këtë postim në Instagram

Një postim i shpërndarë nga Rezarta Shkurta (@rezartashkurta)

Artikuj të ngjashëm