Azet paralajmëron verë të nxehtë!

By

Rep artisti Azet, ka paralajmëruar një verë të nxehtë me koncerte të njëpasnjëshme.

Reperi me anë të një postimi në Instagram, ka bërë të ditur që do të jetë në ‘Balkan Tour’, bashkë me vëllaun e tij Albi dhe DJ Gimi-O.

“Pas një kohe të keqe pandemie po rikthehemi të festojmë së bashku,” shkroi ai në mbishkrimin e fotografisë. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by AZET (@kmn_azet)

Artikuj të ngjashëm