Genc Prelvukaj pas fejesës, ka këtë lajm për fansat e tij

By

Reperi i njohur kosovar Genc Prelvukaj, ka dhënë lajmin se po sjellë jnë këngë të re.

Ai ka publikuar këtë lajm në profilin e tij në Instagram, ku e tregon edhe titullin e projektit të tij të ri muzikor.

Njëri ndër reperët më të vjetër të skenës shqiptare, ka treguar se kënga e tij e re do të quhet “Lule e Borës”.

Publikimi i këngës së re, vjen menjëherë pas publikimit të fejesës së tij me këngëtaren Eni Koçi dhe pas projektit “Hana e Dielli”. /Prive.al

View this post on Instagram

Lule e bores Coming Soon

A post shared by Genc Prelvukaj (@gencprelvukaj) on

Artikuj të ngjashëm