Kryeministri Haradinaj bëhet romantik një natë para Shën Valentinit (FOTO)

By

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka befasuar bashkëshortën e tij Anitën, një natë para Shën Valentinit.

Ai ia dhuroi një buqetë të madhe me trëndafila të kuq asaj dhe këtë e ka bërë të ditur Anita përmes Instagramit ku postoi dy fotografi.

“E mbushur me dashuri dhe buzëqeshje”, ka shkruar ajo.

Kryeministri e dëshmoi edhe njëherë dashurinë që ka për gruan me të cilën ka tre fëmijë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm