Genc Prelvukaj merr vendimin e papritur rreth këngës së re (FOTO)

By

Genc Prelvukaj e ka anuluar publikimin e projektit të ri muzikor për shkak të zhvillimeve të fundit në Kosovë.

Nëse ende nuk e dini, është konfirmuar aktakuza e Hashim Thaçit dhe Kadri Veselit nga Specialja dhe për këtë shkak, Presidenti dha dorëheqje nga posti i tij.

Kjo ka bërë që reperi të mos e lansojë këngën e cila do duhej të dilte sot në orën 12:00.

Gjithsesi, Genci tha se “Mungon” do të publikohet brenda pak ditësh./Prive.al

Artikuj të ngjashëm